پشتیبانی

قوانین و مقررات

 

قوانین و مقررات سایت 

این مجموعه آموزشی بهترین خدمات در رابطه با آموزش را با استفاده از اساتید مجرب ارائه می دهد

مطالعه شرایط و ضوابط استفاده از سایت جهت جلوگیری از هر گونه مشکل توصیه می شود، لطفا قبل از هر اقدامی با دقت شرایط سایت را مطالعه فرمایید. این توافق نامه ای بین ما و شما فراگیران گرامی می باشد که در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در مورد هر یک از موارد ذکر شده، با ما تماس بگیرید. ممکن است توافق نامه و گاهی سیاست ها را بهبود و یا در آن تغییر اعمال شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت یکبار این صفحه را مطالعه کنید تا از تغییرات احتمالی سیاست های ما آگاه شوید.

بدلیل استفاده از آخرین تکنولوژی های طراحی، به فراگیران گرامی توصیه می شود از آخرین و بروز ترین مرورگرهای اینترنتی استفاده کنند تا بهترین کیفیت آموزشی را داشته باشند.

اطلاعات جمع آوری شده در این سایت مانند فیلم ها، صداها، تصاویر و ... متعلق به مجموعه تصویرسازان فردا  می باشد و فقط در این سایت قابل استفاده است.

فراگیران گرامی پس از پرداخت شهریه دوره و ثبت نام در دوره، این محتوا تنها برای استفاده توسط دانشجویان دوره می باشد و حق بازنشر محتوای دوره اعم از ویدئوها، پروژه‌ها و … را در هیچ قالب و کانالی نخواهید داشت و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.

چنانچه فراگیر دوره آموزشی خریداری کند و سپس بخواهد آن را تغییر یا کنسل کند، موسسه فردا تعهدی نسبت به این مورد ندارد و غیر قابل انجام است.

فراگیر با خرید پکیج طبق زمانبندی مشخص شده آموزش دیده و چنانچه در زمان مورد نظر نتواند دروس و تمرین های خود را پشت سر بگذارد، موسسه فردا تعهدی نسبت به آن ندارد.

نظرات، انتقادات و پیشنهادات :

آدرس:تهران- خیابان ولی عصر -روبروی پارک ملت- خیابان آرامش- پلاک 18

 تلفن: 09107577267 - 26232025-021

 ایمیل: info@fardaculturalgroup.com

 سایتhttp://fardaculturalgroup.com

 کانال تلگرام: https://t.me/emoocfarda